ČESTITKA U POVODU 4. SVIBNJA MEĐUNARODNOG DANA VATROGASACA

Dan vatrogasacaSvim vatrogascima čestitamo blagdan svetog Florijana zaštitnika vatrogasaca.

 

U povodu blagdana svetog Florijana zaštitnika vatrogasaca s posebnim zadovoljstvom upućujemo iskrene čestitke pripadnicima profesionalnih vatrogasnih postrojbi od ove godine u svim jedinicama lokalne samouprave u našoj Županiji, kao i pripadnicima od ove godine tri dobrovoljna vatrogasna društva s područja Županije Zapadnohercegovačke. Ujedno koristimo prigodu zahvaliti našim pripadnicima profesionalnih i dobrovoljnih vatrogasnih postrojbi na njihovoj nesebičnoj požrtvovanosti u spašavanju ljudi i materijalnih dobara, obavljajući ovu nadasve odgovornu i humanu zadaću. Također upućujemo čestitku svim vatrogascima i izvan naše Županije, a posebice onima koji su nam pružali pomoć kad nam je bila potrebna.

UPRAVA CIVILNE ZAŠTITE ŽUPANIJE ZAPADNOHERCEGOVAČKE

Uprava civilne zastite ZZH f

OPERATIVNI CENTAR

Tel.: 039 661 377

Video prilog

Izvješće operativnog centra

Pretraga

Važni telefonski brojevi:

Operativni centar CZ 121 

Policija 122 

Vatrogasci 123 

Hitna medicinska pomoć 124 

Pomoć na cesti /AMSBiH/ 1288


Uprava civilne zaštite Županije Zapadnohercegovačke

dr. Franje Tuđmana 85,
88340 Grude
Tel.: +387 (0)39 661 580
Fax: +387 (0)39 852 077
uprava@civilnazastita-zzh.gov.ba

© 2017 Uprava civilne zaštite Županije Zapadnohercegovačke
Uprava civilne zaštite Županije Zapadnohercegovačke